Bahçıvan Maliyeti

Bahçıvan Maliyeti

Bahçe bakımlı, güzel ve iyi olmasını istiyorsunuz, ama sadece bunu yapmak için çok az zamanımız var mı? Bu nedenle misiniz, deneyimli bahçıvan/bahçıvan aramak için bir dilek gibi mi? Kesinlikle fiyatlar bu durumda ne açıklamanı istiyoruz, dikkate almalıdır.

Bir bahçıvan ne kadardır?

Eğer bahçe bakımı için bahçıvan seçtiyseniz, ya da işini gerçekten dört parçaya bölmek olduğunu unutmayın. Bu bölgede bahçe bakım peyzaj ayırt ederiz, tuinrenovatie gibi bir bahçe tasarımı. Bu çeşitlilik açık bir şekilde aşağıdaki tablo olarak şarj edilmesi için maliyetleri.

Hizmet ortalama maliyet
Çim Bakım saatte Euro 30 ila 60
Bahçe Tasarımı 100 metrekarelik bir alana sahip bir bahçe için 350 ila 490 Euro.

Peyzaj

metrekare başına 70 ila 245 Euro
metrekare başına 40 ila 90 Euro

Sizin Bahçe bakımı: Eğer bahçenizi korumak için değerli bir yardım arıyorsanız Fiyat Yukarıdaki örnek bir bahçıvan için tahsil edilecek için bazı spesifik fiyat örnekler var maliyetlerinin sadece sınırlı resim çünkü bir bahçıvan mükemmel bir çözüm demek. O bir olasılık elbette bahçe bile çim biçme, budanmış sağlayabilirsiniz sadece. Eğer bahçe bakım fason istiyorsanız her zaman saatte 30 ila 60 milyon avro maliyetle bir bahçıvan düşünebilirsiniz.

Tamamen yeni bir bahçe: Taşımak ve tamamen yeni bir bahçe yanı sıra yeni ev inşa izin vermek istiyorum planlıyor musunuz? Bu durumda, bir bahçıvan öncelikle bir bahçe tasarım oluşturmak isterdim. Bu tasarım gereksinimleri temelinde tamamen dayanır. Eğer yaklaşık 100 metrekarelik bir alana sahip bir bahçe istiyorsanız, o zaman dikkate 350 ila 490 Euro civarında bir maliyetle alabilir. Bahçe büyük, daha maliyetler de ödenecektir unutmayın. Eğer memnun değilseniz size bahçıvan önerilen taslak ödüle bahçe yapımını seçim sona erebilir. Ardından metrekare başına 70 ila 245 avro tutarı tahsil edilecektir.

Varolan bahçeye Renovating: Bir ev değil, aynı zamanda bir bahçe yenilenmiş kalmayıp. malzemenin çoğunluğu da geri dönüşümlü iken bu durum bahçe tabanında etkilenmez. Bu fayans gibi sadece sorunları ile ilgilidir, ancak bitki aynı zamanda bahçe görünümlerini yapmak yenilenen edilecektir. Bahçeniz nedenle tekrar bu durumda yeni gibi görünecek, ama bu olmadan tamamen yeni bir bahçe ulaşma yüksek maliyeti yapmak zorunda. Ortalama olarak, metrekare başına 40 ila 90 Euro maliyetle bir bahçe hesabını tutmaya yenilemek gerekiyor. Yukarıda belirlenen bir bahçıvan fiyat yapar Seçimler her yer temiz, çeşitli faktörler bir bahçıvan tarafından tahsil fiyat etiketi üzerinde doğrudan etkisi vardır. Biz burada sizi aşağıda lütfen kısaca ana maliyeti koydu.

1. Seçenek: Tuinontwerp yapmak ya da değil bırakın? Herkes tam tersine, kendi bahçesinde gerçekleştirilmesi için bir bahçe tasarımı yapmak seçer. Oysa böyle bir tasarım yapma bazı çok ilginç avantajlar getiriyor. Bir bahçıvan nasıl bahçe alanı optimum kullanımına çok daha iyi bilir. Üstelik bahçe yapımı sırasında bu yolu tatsız sürprizlerle önler. ancak bir bahçe tasarımı için yaklaşık 100 metrekarelik bir alana sahip bahçe için 350 ila 490 avro oran tahsil edilecektir. Bu fiyat dikim dahil olmadığını unutmayınız. Bu plan genellikle yüzde 50 ek ücret tahsil edilir.

Ayrıca bakınız: Maliyet bahçe tasarımı.

Seçenek 2: Bahçecilik outsource ya da değil? Orada var ya bir bahçe tasarımı yapmak için seçmedi sonra kendisi gerçekleştirecek peyzaj veya fason edip kendiniz karar zamanıdır. İkinci durumda, durdurmak için zaman ve çaba yok, ama o zaman ekstra ücrete almak zorunda. Bir bahçe yapımı için bahçıvan genellikle metrekare başına 70 ila 245 milyon avroluk ücret olduğunu. önemsiz değil fiyat farkı nedeniyle bu durumun, peyzaj karmaşıklığına elbette. basit komutlar için düşük bir fiyat yüksek maliyetler tahsil edilecektir daha karmaşık durumlar için olduğu gibi geçerlidir. Neyse, peyzaj bir firma miktarda tasarruf edebilirsiniz, kendi hesabınızı çekin.

Seçenek 3: Periyodik bakım gerekli mi, değil? Yeni, güzel bir bahçe elde ettik zaman güzel her zaman bu dersi almak isteyecektir. Bu nedenle, insanlar bahçe ilişkisi olduğuna bir bahçıvan hizmetlerinde çağırmak için seçin. Böyle hizmet için ortalama saat ücreti 30 ile 60 avro arasında tahsil edilecektir. kendinden budama ve ayrıca belli ki çok kolayca bu maliyetleri tasarruf edebilirsiniz çim biçme düzenli içinden.

İlginç tasarrufu için ipuçları

Eğer bir bahçıvan itimat, ancak bazı yollar maliyetleri bu masrafları tasarruf etmek için hala seyir misiniz? Sonra Aşağıdaki ipuçları kesinlikle çok ilginç seni kurtarmak için! bahçıvanımla Kendi kendine yardım. Ek bir fırsat onlara onların koyulmasını durdurmak için kendi başına bir bahçıvan tarafından tahsil maliyetlerinden tasarruf etmek. Bu bahçıvan o alt fatura doğal olarak ortaya çıkan eser ve yürütmek için daha az zamana ihtiyacı geçtiği çok çalışma bakmak verir. Farklı bahçıvanlar tırnak karşılaştırın. Zaten bu sayfada okumuş olabileceğiniz gibi bahçıvanlar çok farklı bir saatlik ücret getirmek. Birden peyzaj dan karşılaştırılması tırnak bu nedenle her zaman ilginç bir mali avantaj sağlayabilir.

Comments are closed.