Teklif al, tasarruf yap

Gün geçtikçe artan inşaat dolandırıcılığı müteahhide ve şirketlere olan güveni azalttı . İnşaat sektörünün içinde değilseniz piyasa fiyatlarına hakim olmanız oldukça zordur. Örneğin, evinizin dış cephesi boyanmasında, bölgenizdeki boyacılar % 30’a kadar (ve bazen% 50’ye kadar!) değişebilir. Müşteri genellikle saatlik ücretin farkında değildir ve satın alma ve malzeme fiyatları hakkında yeterli bilgisi yoktur. Bu cehalet yüzünden müteahhit herkesi kandırabilir ve gerekenden çok daha fazla para talep edebilmektedir.

Teklif Danışmanı sektörde olası haksızlıkları engellemek için kurulmuştur. Yalnızca tüketiciyi bölgenizdeki birden fazla profesyonelle bağlayarak değil, aynı zamanda işinizin maliyetleri hakkında daha iyi bir fikir edinmenize yardımcı olacak bilgiler sağlar. Örneğin, sayfada her türlü yenileme hakkında birçok maliyet göstergesi bulacaksınız.

Yenileme sırasında önemli bir şeyi unutmadığınızdan veya ısı pompaları ve güneş panelleri gibi enerji ihtiyacı tesislerinin kurulumunu düşündüğünüzden emin olmak için kullanışlı kontrol listelerimizi kullanın. Bu şekilde evinizin değerini artırır ve enerji maliyetlerinden tasarruf edersiniz!

Her türlü iş için sübvansiyonların mevcut olduğunu biliyor muydunuz? Sübvansiyonlar sayfasında, mevcut tüm yenileme sübvansiyonlarının bir özetini göreceksiniz. Metinler arasında boğulmak istemiyorsanız, kullanışlı hesap makinelerimizden yararlanabilirsiniz.

Laatste nieuws