Temizlik şirketi fiyatları

Temizlik şirketi fiyatları

Günümüzde iş hayatının yoğunluğu ve genellikle her iki eşin de çalışıyor olması evde temizlik işlerinin aksamasına sebep oluyor. Bu yüzden özellikle şehirlerde birçok aile ev temizliği için ücret karşılığında hizmet alıyor. Konutların dışında iş yerlerinin de temizlik için ayrı bir personel çalıştırması daha pahalıya mal olduğundan iş yerleri de gerektiği zaman ücretini ödemek suretiyle hizmet satın alıyor. Daha temiz ve ferah bir ortamda yaşamak ve çalışmak insanlar için son derece önemli olduğundan temizlik için yapılacak masraf da iş yeri ve ev sahipleri için gönül rahatlığıyla harcanacak bir masraftır. Temizlik işlerinin bu işin uzmanı şirketler tarafından yapılması bize daha az maliyet getirmesinin yanında yapılacak işin de en iyi şekilde  ve en kısa zamanda halledilmesi anlamına gelir.

temizcilik

Teklif Uzmanı hakkında

Siz de zamandan ve masraftan tasarruf etmek ve mekanınızı en iyi şekilde temizletmek istiyorsanız bu sitede size sunulan teklifleri değerlendirip sizin için en uygun seçeneği bulabilirsiniz. Zira bu sitede ihtiyacınıza uygun hizmeti verebilecek birçok şirket bilgileri bulunduğundan bu şirketlerle temasa geçip hizmet ve fiyat teklifleri alarak karşılaştırma yapabilirsiniz.

Temizlik hizmeti ücretleri

Yukarıda söylediğimiz gibi evimizde ya da iş yerimizde temizlik için personel çalıştırmak yerine ihtiyacımız olduğunda temizlik şirketinden hizmet satın almak her zaman bizim için daha ekonomik olacaktor. Çünkü temizlik için çalıştırdığımız personel için ödeyeceğimiz maaşın dışında onun masrafları ve sigorta maliyetlerini de karşılamamız gerekir ki bu da yaklaşık aylık bir maaş kadar ek maliyet getirir. Temizlik şirketiyle çalışmak ; ekonominin yanında, işin profösyonel kişiler tarafından en gelişmiş alet ve edavat kullanmak suretiyle yapılması sebebi ile en iyi sonucu almamızı da sağlar. Yaptığımız çalışmalara göre iş yeri temizliği için bir yıllık anlaşmalar yaptığımızda her bir temizliğin bizim için maliyeti ortalama 360 tl olmaktadır. Bu fiyat temizlik şirketinin kalitesine, çalışmanın yapılacağı semtin ekonomik durumuna , çalışılacak ev ya da iş yerinin durumuna göre değişecektir. Mesela bir hukuk bürosu temizliği ile bir diş hekimi bürosu temizliği arasında mutlaka fiyat farkı olacaktır.

 

Temizlik sektöründe fiyatlandırma yapılırken genellikle saat üzerinden hesap yapılmaz. Yukarıda belirtildiği gibi işin zorluğuna, mekanın büyüklüğüne ve çalışacak işçi sayısına göre baştan bir fiyat belirlenir ve talep edilir. Ancak biz yine de sizlere fikir vermek amacıyla aşağıda ortalama saat ücretleri tespit ederek liste halinde yazdık.

Haftada kaç kere Ortalama saat ücreti
1 24 -28,50 tl arası
2 23 -25,50 tl arası
3 22 – 25,50 tl arası
5 21 -22,50  tl arası

 

Temizlik hizmetinden  ne beklediğiniz , kendi düşüncelerinize göre verebileceğiniz bir karardır. Bu yüzden genellikle personelinin çalışma tarzını ve yaptığı işi beğendiğiniz şirketlerle çalışmaya devam edersiniz. Aynı şirketle uzun süre çalışmanız size tasarruf sağlar hem de şirket sizin ihtiyaç ve beklentinizi daha iyi bildiği için memnuniyetiniz artar. Ayrıca evinize ya da iş yerinize alacağınız ve çoğunlukla evde siz olmaksızın çalışacak kişilere duyacağınız güven çok önemlidir. Bu yüzden güveninizi kazanmış kişi ve şirketlere anahtarınızı teslim ederken içiniz daha rahat olacaktır.

Fiyat ve hizmet kıyaslanması

Her sektörde olduğu gibi temizlik sektöründe de anlaşma yaparken birkaç şirketten teklif almak size en uygun seçeneği bulmanız açısından faydalı olacaktır. Bu şekilde yaklaşık %30’a varan bir tasarruf elde edersiniz. Bu sitede hizmet alabileceğiniz size en yakın şirket isimleri bulunmaktadır. Hiçbir bedel ödemeden bu şirketlere ulaşıp teklif alabilirsiniz.

Comments are closed.