Kameralı Güvenlik Sistemleri M aliyetleri

Evinizi daha iyi korumanın bir yolunu mu arıyorsunuz? Evinizi güvenle terk etmek ister misiniz? Bu durumda, kameralı güvenlik sistemlerini düşünmek isteyebilirsiniz. Ancak, bunun büyük bir maliyetlere neden korkuyor musunuz? Sizin için kameralı güvenlik sistemleri hakkında fiyatı da dahil olmak üzere seçenekleri listelemekten mutluluk duyuyoruz.

Kamera gözetim maliyetleri

 

Kamera gözetiminin maliyeti nedir?

maliyetEvinizde kamera gözetimi sağlamak istiyorsanız, ücretlendirilen fiyatın çeşitli faktörlere bağlı olduğunu unutmayın. Ayrıca, farklı kameralar arasında önemli bir kalite farkı da vardır. Aşağıdaki tabloda gösterilen fiyatlara en az bir kayıt cihazı dahildir. Bu kaydedici sadece görüntülerinizi saklamak için değil, aynı zamanda internet ve akıllı telefonunuz aracılığıyla izlemek için de gereklidir.

Kamera tipi Ortalama maliyet
1 kameralı analog set 325 ve 425 ₺ arasında
2 kameralı analog set 325 ve 475 ₺ arasında
4 kameralı analog set 575 ve 875 ₺ arasında
1 kameralı HD IP sistemi 450 ve 1.050 ₺ arasında
2 kameralı HD IP sistemi 550 ve 1.550 ₺ arasında
  • Mümkün olduğunca ucuz. Arabanızı ve bisikletlerinizi izlemek için yalnızca garajda tek bir yerde kamera gözetimi yeterli mi? HD görüntü böyle bir amaç için biraz gereksiz mi? Bu durumda, bir kameradan oluşan bir analog set satın almak her zaman doğru tercihtir. Kameranın dış mekanda kullanıma uygun olması gerektiğini unutmayın. Bu durumda 325 ila 425 ₺ arasında bir maliyet dikkate almalısınız.
  • Eviniz için tam güvenlik. Sadece girişin garajınızdan değil, aynı zamanda ön kapıdan da izlenmesini mi istiyorsunuz? Bu durumda 2 kameralı bir analog sistem satın almayı seçebilirsiniz. Böyle bir sistemle, evinize tüm girişler 325 ila 475 ₺ civarında bir fiyatla korunmaktadır.
  • HD görüntü ile komple güvenli ev. En iyi şekilde ayrıntılı bir resme sahip olmak ister misiniz? Örneğin, plakaların yanı sıra yüzler gibi şeylerin daha iyi tasvir edilmesinin önemli olduğunu düşünüyor musunuz? Bu durumda, 2 kameralı bir HD IP sistemi kullanmayı seçebilirsiniz. Böyle bir kurulum için 550 ila 1.550 ₺ arasında bir fiyat etiketi dikkate almalısınız.

Kamera gözetiminin fiyatını belirleyen seçenekler

Bir kamera gözetim sistemi için alınan kesin maliyetler aşağıdaki beş seçeneğe dayanmaktadır:

  • Seçenek 1: Analog veya HD IP kamera

Bugün analog ve HD IP olmak üzere iki farklı kamera gözetimi biçimini ayırt ediyoruz . Analog kamera gözetimi biraz modası geçmiş ve görüntü bir HD IP kamera sistemine kıyasla daha az keskin olsa da, finansal olarak çok daha karlı olacaktır. Analog kameralı bir sistem için kamera sayısına bağlı olarak 325 ile 875 ₺ arasında bir fiyat dikkate almanız gerekir. HD IP kamera tercih ediyor musunuz? Bu durumda oldukça keskin bir görüntüye güvenebilirsiniz. Bu, görüntülerin çekildiği yüksek çözünürlükten kaynaklanır. Bu, çok daha ayrıntılı ve tanınabilir görüntülerin gerçekleştirilmesini sağlar. Bir HD IP güvenlik kamera sistemi için 450 ila 1.550 ₺ arasında bir fiyat dikkate alınmalıdır.

  • 2. Seçim: Güvenlik kamerası tipi

Bir kamera gözetim sistemi için ödemeniz gereken fiyat üzerinde doğrudan etkisi olan ikinci seçenek, kullanılan kamera türüyle ilgilidir. Mermi olarak adlandırılan kamerada bir ayak veya braket bulunur ve çoğunlukla dışarıya yerleştirilir. Bu tür kameralar genellikle göze çarpar, bu da potansiyel hırsızları caydırabilir. İkinci seçenek, dome kamera satın almaktır. Böyle bir kamera yuvarlak bir şekle sahiptir ve örneğin vandalizme daha dayanıklıdır. Özel şekli nedeniyle, tavana olduğu kadar duvara da sorunsuz bir şekilde bağlanabilir.

  • Seçim 3: Kaydedici gerekli mi değil mi?

Bir paket satın almayı seçtiğinizde, genellikle sadece bir analog veya HD IP kameradan değil, aynı zamanda bir kayıt cihazından oluşur. Bir kaydedicinin varlığı paketin fiyatının biraz daha yüksek olmasını sağlasa da, gerçekten gereklidir. Sonuçta, bir kaydedici olmadan, gözetim görüntülerinizi asla geri alamayacağınız şekilde kaydetme seçeneğiniz yoktur.

  • Seçim 4: kameraların kurulumu

Yerleşim açısından, doğal olarak iki seçeneğiniz vardır. Yerleşimi kendiniz yapmayı seçebilirsiniz, ancak çoğu durumda bunu gerçek bir uzmana yaptırmaya karar verilir. Bir gözetim kamerasının kurulumu için 160 ile 210 ₺ arasında bir maliyet dikkate alınmalıdır.

  • Seçenek 5: Ekstra seçenekler

Son olarak, bir kamera gözetim sistemi satın alırken yine de bir veya daha fazla ekstra seçenek sunmayı seçebilirsiniz. Bunlar gerekli olmasa da, yine de bir katma değer sunabilirler. Sizin için kamera gözetimi için en önemli seçenekleri listelemekten mutluluk duyuyoruz.

seçenek fiyat fayda
Gece görüş kamerası 40 ve 190 ₺ arasında Sadece gündüz değil, gece de fotoğraf çekebilir.
Yönlendirilebilir kamera 90 ve 290 ₺ arasında Uzaktan kontrol edilebilir.
Video güvenlik hizmeti Ayda yaklaşık 3 ila 4 ₺ Görüntüleri doğrudan telefonunuza göndermeyi mümkün kılar. Servis ayrıca bir alarm durumunda derhal kayıt yapar ve çekilen görüntülerin güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar.
Bakım sözleşmesi Ayda yaklaşık 9 ila 10 ₺ Resimleriniz yalnızca güvenli bir şekilde saklanmakla kalmaz, aynı zamanda doğrudan telefonunuza da gönderilir. Ayrıca, hemen bir alarm kaydedilir.
Hırsızlığa karşı koruma çıkartması Yaklaşık 4,5 ila 7 ₺ Evin, potansiyel hırsızlara şok verebilecek kameralarla korunduğunu açıkça ortaya koyuyor.

Teklifleri karşılaştırmak 

Çeşitli yerel uzmanların birden fazla teklifini karşılaştırmak akıllıca olacaktır. Bu şekilde çok fazla ödeme yapmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Neyse ki, web sitemiz aracılığıyla bir kerede yerel uzmanlardan en fazla 6 teklif isteyebilir ve karşılaştırabilirsiniz. Ve hepsi ücretsiz ve zorunluluk olmadan. Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve bilgilerinizi girin ve teklifleri posta kutunuzda zorunluluk olmadan alın. Karşılaştırmaya başlayın ve maliyetlerden% 30’a kadar tasarruf edin.

Comments are closed.