Robotik elektrikli süpürge fiyatları

İçerik [ göster ]

Robotlar günlük hayatımızı oldukça  kolaylaştıracak potansiyele sahiptir. Robotlar henüz pek yaygın değil ancak evlerimize girmeye başlıyorlar. Örneğin robotik bir çim biçme makinesi, hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan çiminizi biçer. Robotik bir cam temizleyicisi, pencerelerinizi aynı anda içeriden ve dışarıdan temizler ve çizgisiz bir son sağlar. Aynı zamanda yemek pişirebilir veya alışveriş yapabilirsiniz. Robotik elektrikli süpürgeler oldukça uzun zamandır kullanılıyor. Önceden çok pahalıydı ancak son zamanlarda uygun bir fiyata bir robot süpürge satın alabilirsiniz. Sizin için robot süpürgeleri ve fiyatlarını listeledik.

 

Maliyetler

Robotik elektrikli süpürgeler farklı fiyat aralıklarındadır. Hepsinde bir batarya ile çalışma ve ortak bir sensör yardımı ile zemin süpürge ortak vardır. Bu nedenle eski elektrikli süpürgelerinizi kullanmak zorunda değilsiniz. Robot elektrikli süpürgeyi, uzakta olduğunuzda çalışacak ve döndüğünüzde zeminlerin temiz olacağı şekilde programlayabilirsiniz. Bu şekilde tüm süreci farketmeyeceksiniz bile. Elektrikli süpürge daha sonra kendini şarj ettiği ve bir sonraki temizliğe hazır olduğu yerleştirme istasyonuna geri döner. Aşağıdaki tablo size bir robot elektrikli süpürgesi için ödediğiniz fiyatlar hakkında bir fikir vermektedir.

Robot elektrikli süpürge türü KDV dahil fiyat
Uygun fiyatlı robot süpürge 800-1.200 ₺
Ortalama fiyat 1.200-4.500 ₺
En pahalı modeller 4.500-10.000₺
Fırça seti 100-400₺
pil 200-600₺
filtreler 80-100₺

 

  • Uygun fiyatlı robot süpürgeler :  Bir modelinde, daha pahalı bir elektrikli süpürgeye kıyasla daha az sayıda özellik bulunur. Bu şekilde, batarya daha az dayanır, daha az temizlenir, daha az hızlı şarj olur ve çok daha az fonksiyona sahip olur.
  • Ortalama bir fiyat : Bir robot elektrikli süpürgeye biraz daha fazla ödeme yapmak daha iyi bir sonuç almanızı sağlayacaltır. Bu robotlar daha akıllı, daha temizdir ve daha hızlı şarj olurlar. Genel olarak, daha iyi kalitededirler, bu yüzden size daha fazla kolaylık sağlanır.
  • En pahalı seçenek : 9.000 ‘dan fazla bir robot elektrikli süpürge satın almak da mümkündür. Bu süper modeller bir wifi bağlantısıyla çalışır, böylece akıllı telefonunuzdaki bir uygulamayla kontrol edebilirsiniz . Bu elektrikli süpürgeler, halılardaki gibi sert zeminlerde de çalışır ve batarya çok uzun süre dayanır. Daha pahalı modellerin çoğu navigasyon da içerir ve bu nedenle hayvansal gıda kaselerini atlayabilir ve düşük eşikleri sorunsuz şekilde geçebilir. İş bitmeden pil bitmişse, bu elektrikli süpürge yerleştirme istasyonuna geri döner ve işi daha sonra bitirir. Çeşitli temizlik programlarıyla bu elektrikli süpürge akıllı bir temizlik robotudur.

Fiyatı etkileyen seçenekler

Yeni robot süpürgenizin fiyatları bu önemli ölçüde değişmektedir. Aşağıdaki seçimler bunun üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir.

  • Marka : Çeşitli robot elektrikli süpürge tedarikçileri var. En ünlüsü Philips, Miele, Samsung, AEG, iRobot ve LG’dir. Daha uygun fiyatlı elektrikli süpürge tercih ederseniz, o zaman daha bilinmeyen bir marka seçersiniz. Size en uygun tedarikçiden bir robot elektrikli süpürge olup olmadığını önceden kontrol etmeniz önerilir. Bu arama çok daha kolay hale getirir. Bu nedenle, kapsamlı bir pazar araştırması yapmak için böyle bir satın alma yapacaksanız her zaman akıllıdır. Belki de bir web sitesinde, diğer sitedeki paranın tamamını ödediğiniz teklifler vardır.
  • Olasılıklar : Elektrik süpürgenizle ne kadar çok şey yapmak istiyorsanız o kadar fazla ödeme yaparsınız. Örneğin daha ucuz modeller, bir uygulama üzerinde kontrol sahibi değil veya ayarlayabileceğiniz temizlik programına sahip değildir . Ayrıca engellerle ilgili problemleri olabilir. Bu robot elektrikli süpürgeleri prensipte gayet iyi, ancak biraz daha basit.
  • Bakım : Son olarak, robot elektrikli süpürgenizde bir miktar bakım yapmanız gerekecektir. Örneğin, filtreleri, bataryayı veya fırçaları değiştirmeniz gerekebilir. Daha ucuz bir modelde, bunu muhtemelen daha pahalı bir modelden daha sık yapmanız gerekecektir, çünkü parçalar daha iyi kalitede olacaktır.

Teklifleri karşılaştır

Yeni bir robot elektrikli süpürge alımı pazar yönelimi ile başlar. Hangi elektrikli süpürgelerin sunulduğunu inceleyin ve onları önemli bulduğunuz noktalarla karşılaştırın. Fiyatla oldukça önemlidir  aynı zamanda kalite, akünün gücü, menzili ve olanakları önemlidir. Karşılaştırma aracımızı bunun için kullanabilir ve zamandan tasarruf edersiniz. Basitçe bilgilerinizi girin, alet size robot süpürge için bir dizi fiyat örneği gönderecektir. Bunu kendi araştırmanızın yanına yerleştirebilirsiniz, böylece yeni elektrikli süpürgeniz için en iyi teklifi bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Comments are closed.