Temizlik Şirketi Maliyetleri

Binanızın düzenli ve temiz görünmesini mi istiyorsunuz ? Temiz ve düzenli bir bina çalışanların motivasyonu ve müşterilerin ön izlenimi için oldukça önemlidir. Bu sayfada sizin için temizlik işleminde oluşabilecek maliyetler, temizlik şirketleri ve toplam maliyetten tasarruf etmeniz için genel bilgileri derledik.Temizlik şirketi maliyetleri

Temizlik firmalarında maliyet

maliyetBir temizlik şirketini işe almak genellikle kendi çalışanlarınızın tesisinizi temizlemesinden daha mantıklıdır. Elbette temizlik şirketlerinin profesyonel temizlik yapan personel istihdam ettiklerini düşünüldüğünde. Sizin için temizlik şirketlerinin uyguladığı genel tarifeleri derledik.

Sıklık Saat başına ortalama fiyat
1 24 -28,50 arasında
2 23.00 – 25.50 arası
3 22.00 – 25.50 arası
5 21.00 – 22.50 arasında

 

Teklifleri karşılaştırın

Bir temizlik şirketi kiralamak size zaman  kazandırabilir. Bir temizlik şirketinin maliyeti, bölgenizdeki şirket başına büyük ölçüde değişebilir. Bu nedenle, bölgenizdeki birkaç temizlik şirketini karşılaştırmak için özel veya iş yeri olarak bir temizleyiciye ihtiyacınız olup olmadığı akıllıca olacaktır. Bu şekilde, toplam maliyetlerde% 30’a varan oranda tasarruf edebilirsiniz.

Comments are closed.